Ahoj kamarádi ! Zima je pryč a jaro začíná dokazovat oprávněnost rčení, že je to nejhezčí roční období, plné vlahého příslibu teplých dní, sluníčka a dálek .
A protože Haničce skončilo první hektické pracovní údobí, řekli jsme si, že je na čase trochu zvolnit a nadělit si trochu radosti ze života ... Zkrátka jsme vyrazili na krátký, dvoudenní, ale intenzivní výlet na severozápad, kde já to vůbec neznám a Hanička pouze z raného dětství. První zastávkou byla Panská skála u Kamenického Šenova (vzpomínáte na Pyšnou princeznu ?) a pak už jsme si to namířili do Českého Švýcarska, s 12 km  výšlapem z vesničky Mezní louka na Pravčickou bránu. Počasí nám opravdu přálo a příroda ? Něco senzačního. Příroda je tam opravdu neuvěřitelně romantická a kouzelná. Pískovcové útesy a věže.  Hluboké lesy a daleké rozhledy ... Paráda. Určitě se sem ještě brzy vrátíme a to nejednou. Opravdu můžeme doporučit.
A opět se s vámi chci podělit o nějaké obrázky ...
Ahoj !

Hello friends,
Winter has finally been over and Spring starts showing us, what a season is the best. Yes, Spring calls us with warm days and sunshine and it invites us to hit the road ...
Last weekend we took Spring advice and went on a short twodays trip by our Peugeot to the north-west part of our country called Luzice Mountain and Czech Switzerland.
It was beautiful and memorable experience. Amazing nature sights ...
Of course I took some pictures so we can share these nature beauties with you.
Enjoy our Czech nature and have a beautiful time !

Mirek  & Hana  


Sobota
2.4. -  Neděle 3.4.
Saturday April
2nd  -  Sunday April 3rd
2005

 


2007, 2006 - 3, 2, 1, 2005 - 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1